Spam&Linki

Witam wszystkich ;)

Głównym zadaniem tej strony jest danie wam możliwości zostawienia waszych blogów/spamowanie nimi. Proszę się nie krępować tylko śmiało komentować
A także postanowiłam połączyć stronę spam i stronę linki razem, więc na dole zamieszcam wszystkie linki do np.katalogów bądz szabloniarni.

 1. http://land-of-grafic.blogspot.com/
 2. http://katalog-opowiadan.blogspot.com/
 3. http://www.opowi.pl/katalog
 4. http://imagined-paradise.blogspot.com/
 5. http://posegregowane.blogspot.com/
 6. http://blogowy-kacik.blogspot.com/
 7. http://rejestr-blogow.blogspot.com/
 8. http://blogowasfera-katalog.blogspot.com/
 9. http://katalog-euforia.blogspot.com/
 10. http://katalogowo.blogspot.com/
 11. http://the-most-beautiful-world-graphics.blogspot.com/

51 komentarzy:

 1. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Blogosfera jest głęboka, niczym czarna otchłań.
  Gdzie jest góra, gdzie dół?
  Widzisz to?
  Tą różnorodność, gdzie każdy, choćby najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie. Jednakże...
  Jak znaleźć dobrą lekturę, bez włóczenia się po Internecie?
  Widzisz to?
  To są smocze skrzydła, ochronią cię, a sam ich właściciel pomoże Ci w znalezieniu tego, czego szukasz. Jeżeli zaś jesteś autorem bloga z całą pewnością pomoże Ci się wypromować!

  Zapraszam na:
  smoczy-katalog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Twój blog został dodany do SK!
  Pozdrawiam :)
  smoczy-katalog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Specyficzny zapach.
  http://specyficznyzapach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak obiecałam chciałam zajrzeć na wszystkie blogi pozostawione w komentarzach, kopiuje i wklejam link powyżej i...nic!
   Czyzbyś usuneła? Jeśli nie to prosze o wklejenie linku jeszcze raz żebym mogła poprzeglądać twoją twórczość! :)

   Usuń
 6. Świat po trzeciej wojnie zmienił się diametralnie. Ludzie zostają przyporządkowani do poziomów mówiących o ich statusie społecznym. Poziom drugi zamieszkuje biedota, mordercy, oraz hybrydy. Krzyżówki genetyczne ludzi ze zwierzętami, traktowane podle i wykorzystywane do prostytucji. Nikt ich nie chronił, nikt im nie współczuł prócz jednej osoby. Rufus widząc jak traktowane są hybrydy przeciwstawił się tyranii. Porzucił poziom piąty, aby przenieść się do „ Dwójki” Zrezygnował z władzy, chwały i pieniędzy. Stworzył grupę wyjątkowych ludzi. Łowców i informatorów. Chronią oni hybrydy, a także szukają poziomu jeden i zero. Miejsc gdzie eksperymenty na ludziach są chlebem powszednim. Właśnie w poziomie zero urodził się Kay. Diament wśród eksperymentów. Jednak ucieczka powiązała go mimowolnie z Rufusem i informatorem Tobiasem. W świat pełen intryg, śmierci oraz kłamstwa zostaje wplatana również siedemnastoletnia Nico. Dobrze wychowana, mieszkanka poziomu piątego. Dziewczyna codziennie zadaje sobie pytanie „ czy przetrwam” w Poziomie Drugim.

  Serdecznie zapraszam na poziom-drugi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. DESIGN EMPIRE
  Blog trochę o modzie, trochę o urodzie, trochę o podróżach, trochę o tym co się w świecie dzieje, trochę o blogsferze, czyli o wszystkim po trochu xD Każdy znajdzie coś dla siebie! ;D

  Zapraszam serdecznie,
  http://design-empire.blogspot.com/
  Eff ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Historia rodziny Montgomery to zawiła historia, którą czyta się lekko.
  Czasem problemy bohaterów mogą wydawać się błahe, ale... może jest zasłona dymna? Członkowie rodziny kiedyś również byli normalnymi ludźmi, którzy posiadali kodeks moralny.
  Czy odnajdą się w teraźniejszości?
  Czy wyrzuty sumienia pozwolą im na dalsze szczęśliwe życie?
  Czy siostry będą się trzymać razem?
  Czy powstaną więzy, które mogą zagrozić rodzinie Montgomery?
  Czy maski, które zakładają są prawdziwe?
  http://porquenolointentamos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwaga Spam!

  Raven Wiliams jest z pozoru zwyczajną nastolatką.
  Jej życie zmienia się, gdy podczas okrutnego żartu rywalki trafia na cmentarz i staje oko w oko z przeznaczeniem.
  Poznanie przystojnego Nicka Donovana zmienia jej życie całkowicie i sprawia, że odkrywa rzeczy o których wcześniej tylko marzyła.
  Kiedy ona upaja się swoim szczęściem w Rivenscar dochodzi do tajemniczych zbrodni.
  Zło nie śpi, a jej ukochany nie jest do końca tym za kogo się podaje.
  Jak zachowa się Raven gdy odkryje, że jest kluczem do ocalenia lub zniszczenia ludzkości?
  Czy jej miłość do Nicka przetrwa mimo problemów jakie ich czekają?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe paranormalne opowiadanie własnego autorstwa na adres bloga; http://mrok-wyobrazni.blogspot.com
  Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 10. W LABIRYNCIE SŁÓW to historia Arii Lopez, której życie nigdy nie było usłane różami. Musiała walczyć o siebie, swoje marzenia oraz przyszłość. Dziś wraca już jako dorosła kobieta, która nazywa się Aria Roberts. Sieci kłamstw oplatają każdego, a na scenie może być więcej niż jeden bohater. Jak jest w tym przypadku? Sprawdź sam/a. Witaj w labiryncie słów.
  http://znajomydreszcz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zamknięci w granicach marzeń, wolnością umysłu natchnieni, finezja słów dotknęła pragnień. Kim jesteśmy? Jesteśmy tylko pionkami w tej grze?
  Niektóre pytania pozostają bez odpowiedzi, niektóre pojawiają się znienacka, a Ty nadal błądzisz w labiryncie myśli, potoku słów.
  http://niemajakczasucieka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubisz Grę o Tron? Jesteś fanem fantastyki i dworskich zagrywek? A może chcesz poczytać o młodej córce króla, która walczy z bratem o należne jej prawo do tronu?
  Poznaj losy smoczej królowej władającej prawie 200 lat przed Daenerys Targaryen. Zapraszam :)

  http://tanczaca-ze--smokami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj! :))

  Chciałabym zaprosić Cię serdecznie na "Goodbye my lover". Wiem, że sama wyznaję zasadę 'czytanie za czytanie', ale jeżeli zainteresujesz się moją twórczością, obiecuję odwdzięczyć się tym samym! :)) Moje czytelniczki mogą to potwierdzić! ;))

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 14. " Noc, Stałam w opuszczonym budynku oko w oko przeciw czwórce Łowców, mimo tej ciemności mogłam dostrzec srebny bat przypominający węża, który leciał w moją strone. W ostatniej sekundzie zdążyłam odskoczyć, za pasa wyjełam seraficki nóż, szepnełam jego imię i rzuciłam w przeciwnika, który go uniknął i pare chwil później znalazł się obok mnie, odepchnełam go ręką z taką siłą że ten poleciał na pobliską ścianę. Odwróciłam się, w moją strone biegło 2 Nefilim, blask księżyca padał na ich twarze przy czym wiedziałam jak wyglądają. Dwóch chłopaków, jeden z nich miał czarne kruczowate włosy i niebieskie oczy, ubrany w strój bojowy, drugi przypominał anioła, miał blond włosy i złote oczy, które mogły hipnotyzować, w tej samej chwili ten pierwszy wycelował we mnie strzałą za to ja wykonałam obrót i kopnełam bruneta w brzuch w efekcie wleciał na jakieś kartony. Blondyn rzucał we mnie 3 nożami na raz, musiałam je unikać przez co wpadłam na stół, weszłam na niego i złapałam pierwszą lepszą rzecz, która okazała sie być wazonem i rzuciłam w stronę chłopaka jednak ten uniknął zderzenia, wynikiem tego było że wazon trafił dziewczynę stojącą za nim, na moje nie szczęście chłopak wykorzystał moją nie uwage i rzucił się na mnie i oboje spadliśmy na ziemię. Nie mogłam sie ruszyć, nastolatek obezwładnił mnie i nie miałam najmniejszych szans na ucieczke.. "
  Jeśli choć troche Cie zaciekawiłam to wpadaj ;)

  http://wszystkokiedysupada.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. "Nie zbaczaj ze ścieżki, Kapturku!" – krzyczała mama do biegnącej dziewczynki z koszyczkiem w ręku. Czerwona peleryna powiewała na wietrze. Peleryna? A może włosy?
  "A co tam chowasz w koszyczku, dziewczynko?" – pytał Wilk, a z pyska ciekła ślina. Nie był to taki zwykły wilk, ten Wilk był przebiegły i głodny...
  "Dlaczego masz takie wielkie zęby?" – dziwiła się dziewczynka, patrząc na schowaną pod kołdrą Babcię.
  "Żeby cię zjeść!" – warczy Wilk przebrany za Babcię i skacze Kapturkowi do gardła...

  Wejdźcie w świat Hood – dziewczyny z włosami niczym krew szkarłatna – i przekonajcie się do czego prowadzi zemsta. Czy cokolwiek może odkupić nasze błędy? Nawet jeśli okażemy skruchę, to czy winy zostaną nam wybaczone? Czy miecz i walka są odpowiedzią na wszystko? Może przyjaźń, miłość... A może słodka zemsta? Zemsta, która naprawia nasze serca, ale jednocześnie przepełnia je czarną smołą. Zemsta uzależnia. Zapamiętajcie to i nie chwytajcie się jej, bo mimo tego, że jest najłatwiejsza, to nie jest najwłaściwsza...
  Zapraszam na http://alternatywa-ck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na mojego bloga o Clarisse La Rue. Jej chłopak Chris zaginął i prawdopodobnie ma z tym związek Luke, który jakimś cudem przeżył. Clarisse chce wyruszyć na samodzielną misję odnalezienia chłopaka i dostaje od ojca wskazówki *które są fałszywe lub nie). Musi jednak pamiętać, że bez przyjaciół przegra. Reszty dowiesz się później jak przeczytasz mojego bloga. O to link: http://potomkini-boga-wojny-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam Cię kochana serdecznie na nowość do mnie! :))

  http://you-have-been-the-one.blogspot.com/2015/06/2-nowa-rzeczywistosc.html

  Ściskam! <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam Cię kochana do mnie na dwójeczkę! :))

  http://you-have-been-the-one.blogspot.com/2015/06/2-nowa-rzeczywistosc.html

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 19. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/ zapraszam serdecznie na mojego bloga, jeśli cię zainteresuje zostaw po sobie jakiś ślad! Jeśli chcesz być na bieżąco z rozdziałami, zaobserwuj :)

  ~*~
  Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.

  OdpowiedzUsuń
 20. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 21. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 22. Cathe - uczennica technikum, po traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa, próbuje wieść normalne życie, jednak wszystko psuje 'list', który dostała od adresata wszystkich jej problematycznych wspomnień.

  Odwaga bezradności
  http://odwaga-bezradnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 25. twinsbonds.blogspot.com
  "ODZYSKAĆ WSPOMNIENIA"
  Adriene oraz jej bliźniaczka, Hayley ulegają wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku Ade traci pamięć. Jej siostra winiąc siebie za cały incydent, postanawia pomóc bliźniaczce odzyskać coś, bez czego Ade nie może być tą samą dziewczyną jaką była przed feralnym wypadkiem - wspomnienia.

  remember-chloe.blogspot.com
  "SIOSTRY DO KOŃCA ŚWIATA"
  "Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta" - C.R. Zafón
  Rok...
  Dwa lata...
  Pięć lat...
  Dziewięć lat...
  Podobno czas leczy rany...
  „Nasz reporter dowiedział się, że małżeństwo, które wczorajszego dnia, wracając z siedmioletnią córką, zderzyło się z ciężarówką, osierociło dwójkę dzieci. Łączymy się w bólu z rodziną.”
  "- Chris, a jeśli ona kiedyś zniknie i nie wróci? - Nika spojrzała smutnym wzrokiem na brata.
  - Spokojnie, jeśli o niej nie zapomnisz i będziesz o niej myślała, to z pewnością nie zniknie. - Chłopak uśmiechnął się łagodnie."

  OdpowiedzUsuń
 26. Z góry przepraszam za SPAM.

  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na nowy rozdział :)

  http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/2015/07/rozdzia-trzeci-staa-czujnosc.html

  Clarence

  OdpowiedzUsuń
 28. Serdecznie zapraszam Cię na opowiadanie z gatunku high fantasy z wątkiem romansowym :)

  http://diament-rebelianta.blogspot.com/

  Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
  Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
  Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
  Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?

  OdpowiedzUsuń
 29. Nowy rozdział :)
  http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Z góry przepraszam za spam.

  Gorąco zapraszam na opowiadanie!

  Chwile są ulotne, zwłaszcza, gdy jest się prawie nieśmiertelnym. Nie liczysz minut, godzin, dni, lat, wieków...
  Najznakomitszy ród pośród wszystkich wampirów to ród Denverów. Są to najsilniejsi czystokrwiści władający głównie żywiołem powietrza. To oni sprawują władzę, nad wszystkimi innymi istotami ciemności. Tworzą własną hierarchię. Są niemalże doskonali.
  Jednakże nawet w takim rodzie, zdarzają się problemy. Jednym z nich, jest Dylan Denver. Bękarcie dziecię pochodzące z ludzkiego rodu. To on sprawia problemy wszystkim dookoła. Jest wulgarny, nieobliczalny, nieprzewidywalny i... brutalny. Przyszedł na świat tylko po to, żeby stać w cieniu swojego idealnego brata Jaspera Denvera.
  Młodszy Denver jednakże nie spełnia tego wymagania. Zamiast stać w cieniu i być potulnym, on wytrwale trenuje sztuki walki i zabija. On ma jeden główny cel - musi zabijać. To właśnie sprawa, że Denverowie, a także inne rody obawiają się go.
  Jaki udział w życiu okropnego bruneta będzie miała mała, słodka córka łowców - Lexi?
  Kto zdobędzie koronę i zasiądzie na tronie wampirów?
  Wkrocz w tajemnice Rodu Denverów. Do świata pełnego skandali, kontrowersji, wrogości, miłości i zdrad. Wejrzyj w głąb czarnej duszy Dylana Denvera i dowiedz się, kim jest Demen.

  Zapraszam :) http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Opowiadanie pt. Kaktus w sercu.
  Zapraszam serdecznie,
  http://aludzieniechmowia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na nowy post! :)
  http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/2015/08/rozdzia-piaty-nie-kazdy-slizgon-to.html
  Clarence

  OdpowiedzUsuń
 33. Nowy post :) http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/2015/08/rozdzia-szosty-po-prostu-zrob-pierwszy.html?m=1
  Clarence

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na Pola Elizejskie, na których zrzeszam opowiadania fantastyczne. Pozdrawiam!

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Nie pragnęła być bohaterką. Miała być królową, została zdrajczynią. Wierzyła, że jej przeznaczenie zapisane jest w gwiazdach i nic nie jest w stanie go zmienić. W jak ogromnym błędzie była! Gwiazdy okazały się świecić zbyt oślepiającym blaskiem. A ona utraciła zdrowy rozsądek. W dniu, w którym została porwana, los postanowił zmienić bieg wydarzeń. Ofiarował jej szansę.
  Jest rok 2202. Świat podzielony jest na cztery strefy. Każdą zarządzana jest przez przewodniczącego i, wspierającą go, Radę. Jednak najważniejszy jest przewodniczący Niebieskiej Strefy – to on trzyma w ryzach wszelką technologią, rozdając życie lub je odbierając. Człowieczeństwo upada. Jeśli jesteś ciekaw w jaki sposób, zajrzyj na strefa-babilon.blogspot.com Wyłącznie rebelianci usiłują ratować świat przed ostateczną zagładą. Nie wiedzą jednak, że sami mogą ją na niego sprowadzić. Czasami dobre intencje zderzają się z rzeczywistością.

  Zapraszam Cię serdecznie na mój blog! Pozdrawiam i życzę wielu inspiracji w dalszym tworzeniu Twojej opowieści.

  OdpowiedzUsuń
 36. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 37. [SPAM]
  Zapraszamy na nowo otwartego bloga z recenzjami! Dowiedz się jak inni patrzą na twój blogowy świat i zdobądź nowych czytelników! I tylko dziś promocja - nie musisz składać zgłoszenia, wystarczy nam twoje pozwolenie gdziekolwiek na naszej stronce :) Jesteś gotów na ocenę wariatek niepełnosprawnych umysłowo? Zapraszamy :D

  K&G
  klagrysia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Serdecznie zapraszam na: http://iskierka-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam na rozdział 7!
  http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/2015/10/rozdzia-siodmy-nowe-wiadomosci.html
  Clarence

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na bloga o tematyce potterowskiej, o nowym pokoleniu. Może ci się spodoba? :)

  Eleonora Zabini ma problem. Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe otoczenie... Dla zwykłej nastolatki - to za dużo! Dziewczyna rozpoczyna naukę w niesamowitym Hogwarcie. Tylko jeszcze nie wie, że jest w wielkim niebezpieczeństwie... że przez cały czas była okłamywana...
  Dla Roxanne Weasley smoki były całym życiem. Dlatego tak bardzo się cieszyła z możliwości wyjazdu do Szkoły Jeździectwa i Magii w Rumunii. Jednak... czy była to dobra decyzja?
  Czy Norze, z pomocą przyjaciół, uda się odkryć kim naprawdę jest?
  Czy Roxie poradzi sobie z własnymi demonami?
  Czy dziewczyny poznają, czym jest prawdziwa miłość?
  I czy poradzą sobie z rolą NOWEJ w magicznej szkole?
  http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 42. Fenrira została pokonana.
  Jej ciało spalono na ruinach dziedzińca zamku, który sama przed rokiem obróciła w zgliszcza.
  Zmęczone oczy Rycerzy Revelinu patrzyły na wzbijające się w powietrze czarne kłęby dymu. Wiedźma odeszła. Nadszedł czas, by złożyć broń. Odpocząć.

  - To jeszcze nie koniec - powiedział starzec, zwracając się twarzą do swoich wojowników - Walczyliście dzielnie, żołnierze. Zło odeszło, ale ziarno zostało zasiane. Trzeba je wyplewić. Zgnieść, póki nie zaleje nas czarnym potokiem wrzącej smoły.

  - Co rozkażesz, panie - spytał generał, ocierając zmęczoną dłonią pot z czoła.

  - Zabić każdą czarownicę, którą napotkacie. Tropcie je, palcie, zarzynajcie. Nie znajcie litości. Ruszajcie w drogę! - zagrzmiał - Dopóki ostatnia wiedźma nie wyda ostatniego tchnienia, Revelin nigdy nie będzie bezpieczna.


  Daleko, nad brzegiem rwącej rzeki siedziała przy ognisku kobieta.
  - Nie wiesz, co uczyniłeś, mój królu. Nie wiesz, co uczyniłeś -wyszeptała Amara i rzuciła w tańczące płomienie garść magicznego ziela.

  Krwawe czasy się nie skończyły.
  One dopiero miały nadejść.

  Stal i Krew

  OdpowiedzUsuń
 43. Fenrira została pokonana.
  Jej ciało spalono na ruinach dziedzińca zamku, który sama przed rokiem obróciła w zgliszcza.
  Zmęczone oczy Rycerzy Revelinu patrzyły na wzbijające się w powietrze czarne kłęby dymu. Wiedźma odeszła. Nadszedł czas, by złożyć broń. Odpocząć.

  - To jeszcze nie koniec - powiedział starzec, zwracając się twarzą do swoich wojowników - Walczyliście dzielnie, żołnierze. Zło odeszło, ale ziarno zostało zasiane. Trzeba je wyplewić. Zgnieść, póki nie zaleje nas czarnym potokiem wrzącej smoły.

  - Co rozkażesz, panie - spytał generał, ocierając zmęczoną dłonią pot z czoła.

  - Zabić każdą czarownicę, którą napotkacie. Tropcie je, palcie, zarzynajcie. Nie znajcie litości. Ruszajcie w drogę! - zagrzmiał - Dopóki ostatnia wiedźma nie wyda ostatniego tchnienia, Revelin nigdy nie będzie bezpieczna.


  Daleko, nad brzegiem rwącej rzeki siedziała przy ognisku kobieta.
  - Nie wiesz, co uczyniłeś, mój królu. Nie wiesz, co uczyniłeś -wyszeptała Amara i rzuciła w tańczące płomienie garść magicznego ziela.

  Krwawe czasy się nie skończyły.
  One dopiero miały nadejść.

  Stal i Krew

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam : )
  http://katalogzwyobraznia.blogspot.com/
  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 46. Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
  Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów.
  Zapraszam i pozdrawiam!
  http://raptularz-zimnokrwistych.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 47. Uwaga Spam.
  Są takie chwile w życiu, gdzie wszystko różnie się układa.
  O tym właśnie miała okazje przekonać się siedemnastoletnia Rose Sanders.
  Dziewczyna ma wszystko o czym może zamarzyć każda nastolatka w jej wieku.
  Cudownego chłopaka, wspaniałą przyjaciółkę i kochającą rodzinę.
  W dodatku zyskuje popularność wydając niezwykle poczytną książkę.
  Życie wydaje się być idealne tylko, czy na pewno?
  Tajemnicze i mroczne sny, niebezpieczne sytuacje które sprawiają, że zaczyna się bać o własne życie.
  I chłopak, który za wszelką cenę chcę pokazać, że jest jej przeznaczony.
  Jak wygląda prawda o życiu Rose?
  Co takiego zagraża życiu dziewczyny?
  I wreszcie jaką drogę obierze, gdy odkryje swoje przeznaczenie?
  Niebezpieczeństwo, miłość, śmierć i krew. To wszystko znajdziesz w nowym opowiadaniu pt: „krwawy pocałunek” gdzie wampiry pokazują całkiem inną twarz.
  Zapraszam do czytania na www.autorska-strefa.blogspot.com
  Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 48. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 49. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć...

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 50. Cześć! :)
  Jestem ambasadorką Sweek i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literackim #Przygoda organizowanym przez ten portal. Zadanie to napisanie krótkiego opowiadania (max 5000 słów). Do wygrania jest 1000 złotych, przewidziane są także wyróżnienia za najlepsze historie.
  Zostały dwa tygodnie, to idealny moment, by zacząć pisać ^-^

  Więcej informacji znajdziesz tu:
  https://blog.sweek.com/pl/wielki-konkurs-literacki-przygoda/

  OdpowiedzUsuń